На Волині виявляють нелегальних таксистів
У Луцьку та райцентрах області правоохоронці провели перевірку таксистів-нелегалів, унаслідок якої затримали водіїв обласного центру Волині, Ратнівського району та з Рівненщини. Про це “Газету” повідомили в УПМ ДПА у Волинській області.
Правоохоронні органи не вперше проводять оперативні дії з метою ліквідувати нелегальні перевезення. Цього разу відповідні органи вилучили сім легкових автомобілів у п’яти мешканців Луцька, водія з Рівненщини та сільського жителя Ратнівського району Волинської області.
Шестеро “нелегалів” перевозили пасажирів в обласному центрі Волині, не маючи відповідних документів. Ратнівчанин, хоча й зареєстрований підприємцем, не мав ліцензії на пасажирські перевезення. Цей факт установили під час перевірки у смт Ратно.
Віктор Мельничук
|